Komunikat narciarski

Rozkład jazdy - Firma SŁAW TRANS - 2

Rozkład jazdy na trasie Jelenia Góra - Świeradów-Zdrój

przez Rębiszów, Przecznica

 

 

Nazwa przystanku Godziny odjazdu
1 FN 2 FE 3FN6u 4 F
Jelenia Góra 10:15 14:40 16:45 20:05
Siedlęcin 10:19 14:44 16:49 20:09
Rybnica 3 10:22 14:47 16:52 20:12
Rybnica 2 10:23 14:48 16:53 20:13
Rybnica 1 10:24 14:49 16:54 20:14
Barcinek 10:27 14:52 16:57 20:17
Stara Kamienica N/Ż 10:30 14:55 17:00 20:20
Stara Kamienica Most 10:31 14:56 17:01 20:21
Stara Kamienica 10:33 14:58 17:03 20:23
Mała Kamienica 10:37 15:02 17:07 20:27
Mała Kamienica Kolonia 10:42 15:07 17:12 20:32
Kwiciszowice N/Ż 10:43 15:08 17:13 20:33
Kwiciszowice 10:44 15:09 17:14 20:34
Proszowa 10:46 15:11 17:16 20:36
Rębiszów PKP 10:50 15:15 17:20 20:40
Rębiszów Górny 10:53 15:18 17:23 20:43
Przecznica 10:54 15:19 17:24 20:44
Gierczyn 10:57 15:22 17:27 20:47
Krobica - Kotlina 10:59 15:24 17:29 20:49
Krobica - Szkoła 11:01 15:26 17:31 20:51
Krobica 11:02 15:27 17:32 20:52
Orłowice 11:04 15:29 17:34 20:54
Świeradów Zdrój N/Ż ul.Grunwaldzka 11:06 15:31 17:36 20:56
Świeradów Zdrój Wyszyńskiego 11:07 15:32 17:37 20:57

 

LEGENDA:                                                                  Linia będzie obsługiwana przez pięć pojazdów
F- Kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
N- Kursuje w soboty
6- Kursuje w niedziele i święta
u- Nie kursuje 24-25.XII. i 1,2 Dzień Wielkanocy
E – Nie kursuje w okresie wakacji szkolnych